Masáže TatraFit Kopřivnice

MASÁŽE

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

RNDr. Jiří Brus

Masážím se intenzivně začal věnovat v roce 2004 ve wellness Birijus - nynější Tatrafit. V roce 2011 vycestoval za prací do zahraničí. Nejprve se věnoval masážím ve fyzioterapeutickém centru v Kataru a později fungoval jako soukromý masážní terapeut v Anglii. Poté se vrátil do české republiky, kde se nadále věnuje masážím. Díky dlouhodobé praxi profesionálního maséra a získaným zkušenostem z ČR i zahraničí, Vám může poskytnout ty nejlepší služby. Klasická - sportovní masáž, masáž lávovými kameny, lymfatická masáž, bowenova masáž, dornova metoda, relaxační masáž hlavy či baňkování.


Objednání:

Masáže každou středu od 16:00 do 20:30, objednat se můžete na tel. čísle +420 774 641 773, nebo osobně na recepci TatraFit. Nejpozději však den předem. Ve středu se lze objednat na následující středu.


Klasická/sportovní masáž

Klasická masáž je nejznámějším a nejoblíbenějším typem masáže. Její hlavní předností je uvolňující a relaxační působení. Využijete ji po velké fyzické zátěži, kdy uvolnění svalů a svalových úponů podpoří regeneraci organismu, masáž také aktivuje krevní oběh a lymfatický systém. Zvýší se prokrvení a odvod odpadních látek z těla. To podpoří nárůst samo-ozdravovacích procesů a podporu regenerativních procesů. Je vyhledávanou terapií pro kancelářské profese, jejichž šíjové a zádové svalstvo trpí při práci u počítače nebo při telefonování.

Masáž zad 30 min.
Masáž nohou 45 min.
Masáž šíje 15 min.
Po domluvě možnost kombinovat např. záda + nohy 75 min.


Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je hmatová technika zaměřená na lymfatický systém, který je nedílnou součástí imunitního systému člověka. Jedná se o jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které vznikají při funkci organismu, nebo do něj vnikají z vnějšího prostředí vzduchem a potravinami. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Lymfatická masáž se provádí jemnou a přesně určenou technikou. Pomáhá odstraňovat celulitidu, zeštíhluje a zmenšuje obvod stehen a nohou, zlepšuje vzhled pokožky celého těla, zpevňuje podkoží, modeluje postavu. Zmírňuje otoky nohou, preventivně působí proti vzniku křečových žil a otoků, regeneruje organismus, prokrvuje pokožku a zvyšuje imunitní systém.


Masáž lávovými kameny

Lávové kameny ovlivňují svojí vibrací a teplem energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl, uvolňují zatuhlé svaly a odstraňují bolesti zad a kloubů. Při masáži se používají speciální oleje a techniky, které dokážou navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Jedná se o jednu z nejlepších terapií na odstranění stresu.


Bowenova masáž

Bowenova masáž patří mezi neinvazivní a nediagnostické metody. Jde o velmi jemnou a šetrnou masáž měkké tkáně, svalů a šlach. Provádí se pomocí jednotlivých pohybů přes určené a přesně definované body lidského těla. Mezi jednotlivými pohyby jsou krátké (asi 2 min.) pauzy. Ty umožní tělu zpracovat informace k maximálnímu využití těchto pohybů. Bowenova masáž působí na několika úrovních a to fyzikální, chemické a emocionální. Jemné reflexní manipulace stimulují některé z energických drah, ale také i krevní a lymfatickou cirkulaci a jemně dráždí nervové cesty. Bowenova masáž se může aplikovat od novorozenců až po staré lidi. Pomáhá při bolestech zad, migrénách, bolestech kloubů, zlepšuje imunitu, funkci ledvin, zklidňuje psychické potíže a snižuje krevní tlak. První masáž je pouze půl hodinová a následné masáže se provádějí hodinu.


Dornova metoda

Dornova metoda je skutečnou metodou jedná se o promyšlený a logický systém rovnání těla. Je velmi jemná manuální terapie, která zvládá obratle a klouby vrátit do jejich původní polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. Dornovou metodou se napravují klouby a obratle a vyrovnává se celková statika těla. Děje se tak šetrně jemným tlakem za aktivního pohybu a spolupráce pacienta. Pozitivním působením Dornovy metody dochází posléze i k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád. Dornova metoda je krom jiného účinná u bolestí kyčlí, kolen, kotníků, nestejné délky končetin, která zapříčiňuje přetěžování jedné končetiny více, zapadlých či posunutých obratlů v celé délce páteře, hallux valgus či vbočené pánve. Po ošetření obvykle následuje Breussova masáž. Jedná se o velice příjemnou energetickou relaxační uvolňující masáž zad, při které se používá především třezalkový olej. Tento olej proniká velice hluboko a pomáhá při regeneraci meziobratlových plotének a zabraňuje vysychání.


Relaxační masáž hlavy

Relaxační masáž hlavy je ideální k odstranění stresu, bolesti a napětí v oblasti hlavy a šíje, únavy očí, nespavosti, nebo při problémech se soustředěním. Jedná se o bezpečnou, jednoduchou a efektivní terapii, která zmírňuje stres.


Baňkování

Baňkováním je přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, v nichž se ochlazováním vytvoří podtlak, jenž způsobí jejich přisátí na pokožku. Jedná se o velmi starou metodu známou již ve starověku a je používaná nejen k potlačování bolestí pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Působí jak fyzikálně, reflexně, ale také metabolicky tím, že ovlivňuje pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimuluje imunitu. Podle čínské medicíny reguluje tok životní energie čchi a napomáhá vytažení škodlivosti na povrch těla a jejímu odstranění. Baňkování ovlivňuje procesy i na místech vzdálených aplikací. Prokrví a okysličí kritické body, odplaví škodliviny z jejich centra a po opakovaná správná aplikace vede k úlevě od bolesti v zádech a upraví funkce příslušného vnitřního orgánu, na jehož ovlivnění klient ani nepomyslí. Masáž baňkou způsobuje hluboké prohřátí a prokrvení, které nelze jinou metodou docílit nebo nahradit.

REZERVACE NA Masáže

CENÍK

15 min. masáž 125 Kč
30 min. masáž 250 Kč
45 min. masáž 375 Kč
60 min. masáž 500 Kč
75 min. masáž 625 Kč
90 min. masáž 750 Kč
10h+2h masáž 5000 Kč

TATRA FIT

Sportovní centrum, které nabízí skupinové cvičení, individuální cvičení, saunu, masáže a další. Specializujeme se na zdravý pobyb a metodu Spirální stabilizace páteře - SM Systém. Pořádame kurzy pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry i veřejnost.

OTEVÍRACí DOBA

Pondělí: 15:30 - 20:30
Úterý: 14:45 - 20:30
Středa: 15:30 - 20:30
Čtvrtek: 15:30 - 20:30
Pátek: 15:15 - 20:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: 16:00 - 20:00

KONTAKT

TATRA FIT
Suterén Interhotelu TATRA
Záhumenní 1161/3A,
742 21 Kopřivnice

  info@tatrafit.cz
  +420 774 641 773

Copyright 2015-2018 © TATRAFIT.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.